Проблема: компанії N потрібно постійно наймати розробників на дуже вузьку кастомну технологію. Ситуацію ускладнює те, що близко 97% розробників на ринку працюють з OOP, і лише 3% – з функціональними мовами. Тобто обізнаність ринку про кастомні технології дуже мала, а відповідно – мало кандидатів.

Рішення: ми об’єднали існуючі ком’юніті, пов’язані з функціональними мовами, та започаткували серію спільних заходів та проектів на професійну тематику. При цьому створили відповідні групи в соціальних мережах, постійно генерували корисний контент та регулярно проводили освітні заходи.

Результат: за 3 роки щомісячне охоплення аудиторій зросло до 7000 чоловік. Також ми збудували потужний нетворк – це, в свою чергу, дає змогу швидко знайомитись з топовими спеціалістами галузі та отримувати від них рекомендації. А значить – швидко закривати позиції.

Проблема: нова аутсорс-компанія виходить на український ринок. Закриття технічних позицій дуже затягується.

Рішення: ми з нуля розробили стратегію бренду роботодавця і впровадили її через основні медіа-канали – соціальні мережі та Google.

Результат: завдяки впізнаваності компанії серед кандидатів, процес найму прискорився з 4-х вакансій на місяць до 6 вакансій.

Проблема: японська компанія не може знайти в Україні фахівця за напрямом Bridge Engineer. Для України це не типова позиція, таких фахівців на українському ринку просто немає.

Рішення: ми проаналізували подібні позиції на японському ринку та склали профіль спеціаліста відповідно до задач. Далі проаналізували український ринок та знайшли кандидатів з відповідною експертизою.

Результат: команда закрила вакансію за 3 тижні.

Проблема: через відсутність системи KPI, власник не розуміє реального завантаження і ефективності роботи окремих відділів компанії. Часу на впровадження KPI та тривалий збір даних немає.

Рішення: на підставі інтерв’ю з ключовими особами та анкетування співробітників, ми обрали ряд методик для оцінки поточного завантаження персоналу і аналізу ефективності роботи в режимі реального часу.

Результат: вдалось виділити ключових гравців в команді, і як результат, збільшити рентабельність компанії.

Давайте знайомитись!

Заповніть, будь ласка, форму і ми з вами зв'яжемось

    E-mail:

    hi@morethan.ua

    Телефон:

    +38 044 33 99 66 1

    Контакти